Koszty i sposoby dostawy

W związku z faktem, iż wiele z oferowanych przez nas produktów posiada znaczne gabaryty jak również dużą wagę zachęcamy Państwu do kontaktu w celu ustalenia kosztów transportu (dostawy) zakupionych u nas produktów indywidualnie po ustaleniu zakresu zamówienia, jego gabarytów oraz miejsca docelowego dostawy towaru. Oczywiście można również skorzystać z dostępnych w sklepie metod dostawy dostępnych dla danego produktu.

Państwo zdecydujecie sami czy decydujecie się na nasz transport czy odbierzecie towar we własnym zakresie.

Popularne wymiary produktów, ze standardowym wyposażeniem i w kolorze podstawowym, są dostępne na bieżąco w naszym magazynie jednak zalecamy kontakt w celu weryfikacji dostępność danego produktu z uwagi na duży przepływ zamówień.

Dostawa produktów dostępnych bezpośrednio z naszego magazynu realizowana jest zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych od potwierdzenia zamówienia.

Produkty o małych gabarytach i wadze do 30 kg mogą być dostarczane kurierem po przedpłacie przelewem na podstawie otrzymanej proformy, ew. w przypadku produktów typowych na stanach magazynowych również za pobraniem (kwota płatności do 5000 zł brutto).

Produkty wielkogabarytowe typu drzwi, klapy, bramy są wysyłane firmą spedycyjną w paczkach, a najczęściej na paletach transportowych. W przypadku odbioru własnego towaru przygotowanego do transportu pobieramy koszt 100 zł netto za jego przygotowanie transportowanie do wysyłki.

W związku z faktem, iż drzwi przesyłamy na paletach przybliżony koszt dostawy 1 palety z drzwiami wynosi ok. 280-380 zł w zależności od ilości dostarczanych drzwi oraz ich gabarytów.

UWAGI DO TRANSPORTU 

  • Dla transportu drzwi maksymalna ilość skrzydeł na jednej palecie wynosi 10-12 szt. w zależności od wymiaru skrzydeł i ich wagi. Przy zamówieniu drzwi poniżej 6 szt. do powyższej ceny doliczana jest opłata za paletę transportową - koszt 100 zł netto. W przypadku zamówienia powyżej 9 skrzydeł prosimy o kontakt w celu ustalenia ceny indywidualnej.
  • W przypadku wysyłki drzwi o gabarytach niestandardowych oraz nietypowych wymiarach drzwi (np. wyższych niż standardowej - tj. pow. 206 cm- koszt transportu ustalany jest indywidualnie.
  • Koszty transportu bram, rolet oraz klap o długości któregoś z boków powyżej 1,5 m ustalane są indywidualnie dlatego prosimy o kontakt z naszym biurem tel. 32 721 85 71