O firmie

PSOFIX BIURO Dział handlowy Biuro PSOFIX


Jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem doświadczonych specjalistów w sprzedaży urządzeń, stolarki przeciwpożarowej i bezklasowej zarówno stalowej, aluminiowej jak również innych materiałów branży ppoż. bądź całych systemów ppoż. Mamy setki realizacji własnych oraz tysiące realizacji naszych klientów. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie realizacji i dostawy systemów oddymiania, sygnalizacji pożaru, dostawy i montażu stolarki drzwiowej, wydzieleń przeciwpożarowych jak również zabezpieczaniem przejść instalacyjnych (przepusty ppoż.). Korzystając z naszych usług oraz kupując u nas produkty możecie Państwo liczyć na profesjonale rozwiązania branży ppoż. zarówno w zakresie wykonawstwa jak i realizacji projektów związanych z dostosowaniem obiektów do przepisów przeciwpożarowych.

Motto PSOFIX


Naszymi głównymi klientami są Inwestorzy oraz Firmy wykonawcze branży budowlanej i elektrycznej. Często z uwagi na brak wiedzy w zakresie ppoż. klient jest zwodzony i proponowane mu są rozwiązania drogie bądź niezgodne z obowiązującymi przepisami. U nas może liczyć na fachową poradę i obsługę inwestycji w zakresie drzwi, okien, bram przeciwpożarowych jak również systemów oddymiania i klap oddymiających, nastawioną na optymalizację kosztów i ich ograniczenia tam gdzie jest to uzasadnione.
Dzięki takiemu podejściu do tej bardzo drogiej branży możemy pochwalić się tysiącami zadowolonych klientów w całej Polsce i ta liczba wciąż rośnie gdyż klienci do nas wracają.

Dla nas KLIENT JEST NAJWAŻNIEJSZY, dlatego Inwestorzy i firmy z branży budowlanej wracają do nas bo wiedzą, że mogą liczyć na pomoc jak również fachową obsługę w zawiłych i skomplikowanych zagadnieniach branży, jak również analizę i dobór rozwiązań pod kątem ich ceny! Współpracujemy z renomowanymi producentami materiałów, urządzeń i środków ognioochronnych. Posiadamy niezbędne autoryzacje i certyfikaty do wykonywania prac w zakresie ochrony ppoż.

POSTAW NA JAKOŚĆ ZA ROZSĄDNĄ CENĘ - ZAUFAJ NAM I ZREALIZUJ Z NAMI SWOJĄ INWESTYCJĘ