ODD Okno oddymiające (dymowe) fasadowe

  • Dodaj recenzję:
  • ODD
  • Dostępność: Jest Jest

Certyfikowane okno oddymiające do montażu w ścianie (fasadowe) - okna wykonywane na wymiar!

Certyfikowane OKNO ODDYMIAJĄCE

Okna oddymiające montowane w ścianach. Są to wykonane na specjalnie przebadanym profilu okna aluminiowa wyposażone w napędy elektryczne zapewniając im zgodną z certyfikatem powierzchnię czynną oddymiania. Wykonujemy je na zamówienie i pod dedykowane rozmiary

  • Posiadamy wybrane rozmiary na stanach magazynowych, wykonujemy okna w dowolnych rozmiarach (w ramach ograniczneń technologicznych)
  • Produkt na zamówienie - dobieramy go na podstawie możliwości technicznych na obiekcie
  • Terminy realizacji ustalane są indywidualnie!

okno_tauron Okno oddymiające fasadowe okna pasmo

Zmiany przepisów spowodowały konieczność stosowania rozwiązań w pełni certyfikowanych zgodnych z normą EN-12101-2. Z uwagi na konstrukcję budynku, istniejące warunki na obiekcie, często korzystniejsze jest zastosowanie OKNA ODDYMIAJĄCEGO zamiast klapy. Nowoczesne technologie umożliwiają wykonanie oczyszczania i wentylacji w budynku poprzez okna fasadowe - oddymiające jak również okna połaciowe.

OFERUJEMY tylko certyfikowane rozwiązania dla okiennego systemu oddymiania, składające się z okien wraz z odpowiednim systemem sterowania.

Wspieramy naszych klientów w doborze parametrów okna oraz wymaganych elementów systemu.

Dobór odpowiedniego rozwiązania (okien i napędów oddymiających), zgodnie z obowiązującą normą powinien być uzależniony od parametrów i charakterystyki danego budynku (parametr powierzchni czynnej). Posiadamy w naszej ofercie pełną gamę produktów m. in. okna FSP, Fakro, Velux, Mercor czy D+H.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z DZIAŁEM HANDLOWYM